Hakkımızda

   Boğaziçi Proje ve Danışmanlık, KOBİ’ lerin STK’ ların ve Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, TÜBİTAK, Tarım Bakanlığı,  KOSGEB, MFİB, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir.Boğaziçi Proje ve Danışmanlık sürekli iyileştirme ve geliştirme konusunu kendisine ilke edinmiştir. Firmamız bu ilke çerçevesinde hizmet verdiği kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

  Boğaziçi Proje Danışmanlık 2007 yılında başladığı danışmanlık faaliyeti ile işletmelerin yatırım ve Ar-Ge projelerine hibe ve teşvik desteği çıkararak 27.231.692 TL proje büyüklüğüne ulaşmış, 227 direk istihdam yaratılmasına katkı sağlamıştır. Firmamız oluşturduğu projeler ile çıkardığı hibe ve teşvikler sayesinde ülke sanayimizin gelişmesine, ihracatın artırılmasına, ithal ikame ürünler yaratılmasına, uluslararası rekabet edebilirliğinin geliştirilmesine, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamıştır.

  Firmamız ayrıca müşterilerine web sayfası tasarımı ve dizaynı konusunda teknik destek ve danışmanlık hizmeti de sunarak onların hedef kitlelerine ulaşması konusunda katkı sağlamaktadır.

  Boğaziçi Proje ve Danışmanlık sürekli olarak hibe destekleri için açılan teklif çağrılarını takip ederek, KOBİ’leri, STK’ları ve Yerel Yönetimleri bu fonlar hakkında bilgilendirir, fonlardan yararlanmak isteyen kuruluşlar için şartnamelere uygun projelendirme çalışmaları yaparak başvuru süreçlerini yerine getirir. İşletmemiz onaylanan Projelerin sürdürülebilirliği noktasında da danışmanlık hizmeti vererek, projelerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam eder.

  Avrupa Birliği, Dünya Bankası gibi uluslararası kuruluşlar üye ve aday ülkelerin katkılarıyla oluşturdukları para fonlarını yine üye ve aday ülkelerin yararlanmaları amacıyla hibe destekleri şeklinde kullanıma açmaktadır. Ülkemiz bu hibe desteklerinden, başvuru yapabilecek kuruluşların haberdar olamamaları, şartnamelere uygun projeler hazırlayamamaları veya hazırlanan projelerin iyi yönetilememesi sonucu yeterince faydalanamamaktadır. Faydalanılamayan hibe fonları diğer üye ve aday ülkelere aktarılmaktadır. Bu durum maalesef ülkemizin kullandığından daha fazla miktarı hibe fonlarına aktarmasına neden olmaktadır. Bu noktada Boğaziçi Proje ve Danışmanlık, ülkemizdeki kurumların özelliklede KOBİ’lerin bu hibe desteklerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla kararlı ve aktif bir şekilde çalışmayı kendine amaç edinmiştir.- DUYURULAR


2016 KALKINMAJANSI HİBE PROGRAMLARI AÇILDI !!! (Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Trakya Kalkınma Ajansı, Çukurova Kalkınma Ajansı, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Fırat Kalkınma Ajansı, Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, Serhat Kalkınma Ajansı, Ahiler Kalkınma Ajansı)

- - Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Bebka Kalkınma Ajansı, Oran Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2014 Mali Destek Programları açılmıştır.

- - Doğu Marmara, Güney Marmara, Trakyaka, Batı Karadeniz, Ahiler, İpekyolu, Fırat, İstanbul Kalkınma Ajansları 2013 KOBİ 2013 Mali Destek Programları açılmıştır!

- Üniversite Mezunu Yeni Personelin Maaşını Devletin Ödediğini Biliyor musunuz?

- 2011 Bursa , Bilecik , Eskişehir , Balıkesir , Çanakkale Illerinde Bulunan KOBI'lere Yeni Kalkinma Ajansi HIBE Destegi !!!- Kalkınma Ajansı Hibeleri Açılmıştır.


- TÜBITAK Projeleri Istatistik Bilgileri Yayinlanmistir.


- AR-GE Yardimi Istek Formlarinin Online Alinmasi!!!


- TÜBITAK KOBI Baslangiç Arge Programi Uygulama Esaslarinda Degisiklik Yapilmistir.


- TÜBITAK Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programi Uygulama Esaslarinda Degisiklik Yapilmistir.


www.bogaziciproje.com

 

                                                    

Boğaziçi Proje Danışmanlık Tüm Hakları Saklıdır. © 2007